Blue Flower

 

DRAGI PRVAŠIĆI,SAMO ZA VAS

UČITELJICE I KNJIŽNIČARKA GLUME,

PRIČAJU, LIKOVE STVARAJU,

ŠKOLU U ZABAVU I SMIJEH PRETVARAJU!

 
 

Već drugi tjedan školske godine naša školska knjižnica postaje pravo kazalište. Navratili su u nju prvašići sa svojim učiteljicama: Marijom, Jasenkom, Robertom i Tanjom. Školska knjižičarka je imala važan zadatak - predstaviti im čaroliju kutka sa slikovnicama, ali još važnije je bilo glumiti Učenu Sovu i Vjevericu Žirku…

Prvašići su se ugodno zabavili, a na kraju kratke predstave, knjižnica je vrvjela od malih sova i vjeverica.

Onda neka netko kaže da prvašići ne vole školu!

Takvih, vjerujte, u našoj školi nema!

Ali to nije sve...

   

 

 

27. rujna 2017. prvašići su ugostili lutkaricu Jadranku Čunčić- Bandov.

Gospođa Jadranka napisala je brojne igrokaze koje izvodi s ekolutkama od tikvica, lika, tkanine i ostalih ekomaterijala. Pljesak, smijeh i iznenađenje iz sportske dvorane smo mogli izvoziti u tačkama, a otkriveni su i mali glumački talenti - Slon i Bubamara.

Što na kraju zaključiti, nego: LIJEPO JE U PRVOM RAZREDU!

 

 

 

                                                                             

Lj. Radovečki